Casa Vitoria Guest House

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 5 bedden

Locatie

    De 100 m² Casa Vitoria Guest House Évora biedt uitzicht op de tuin en ligt op afstand van slechts 650 meter van de Fontein van Praça do Giraldo.

    Het vakantiehuis is binnen 8 minuten wandelafstand van het Giraldo Plein en niet ver van de Romeinse Tempel van Évora gelegen. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort de Kerk van São João Evangelista, op 600 meter afstand. Casa Vitoria Guest House bevindt zich binnen 6 minuten te voet van de Kerk van Nossa Senhora de Graça.

    De woning beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    De 4-slaapkamer Casa Vitoria Guest House heeft een kitchenette, uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven voor het bereiden van maaltijden. Tabua & Barro do Naldo biedt Mediterrane gerechten aan en ligt op circa 300 meter afstand van de 2-badkamer villa. Avenida dos Bombeiros busstation ligt in de buurt van de villa, zodat gasten gemakkelijk Évora kunnen ontdekken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer61144/AL

    Kameropties bij Casa Vitoria Guest House Évora

    De woning beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vitoria Guest House Évora Kamer foto Casa Vitoria Guest House Évora Voorzieningen foto Casa Vitoria Guest House Évora Macro Details foto Casa Vitoria Guest House Évora Bedden foto Casa Vitoria Guest House Évora Bedden foto Casa Vitoria Guest House Évora Buitenkant foto Casa Vitoria Guest House Évora Skyline foto Casa Vitoria Guest House Évora Bedden foto Casa Vitoria Guest House Évora Macro Details foto Casa Vitoria Guest House Évora Buitenkant foto
    Huis 4 Slaapkamers

    Grootte: 100 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Vitoria Guest House Évora

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Vitoria Guest House Évora

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Casa Vitoria Guest House?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Fontein van Praça do Giraldo bereiken, gelegen op 650 meter van Casa Vitoria Guest House, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals de Kerk van Nossa Senhora de Graça, gelegen op circa 6 minuten lopen verderop.
    • Is er een keuken beschikbaar in Casa Vitoria Guest House?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Casa Vitoria Guest House.
    • Zijn er extra kosten verbonden aan een late check-in in Casa Vitoria Guest House?
      Ja, gasten van Casa Vitoria Guest House kunnen voor laat inchecken betalen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vitoria Guest House Évora